1111111111

HİZMETLERİM

Gayrimenkulünüzü Kendiniz mi
Satmayı Düşünüyorsunuz ?

1111111111

BÜROKRASİ

Gayrimenkul satışı esnasında ortaya çıkacak bürokratik işlemlerde alıcıya yardımcı olabilecek misiniz ?

TANITIM

Gayrimenkulünüzün pazardaki maksimum tanıtımını nasıl yapacağınızı düşündünüz mü ?

ZAMAN

Gayrimenkulünüzü satmak için her gün ne kadar zaman ayırmayı düşünüyorsunuz ?

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRME

Gayrimenkulünüze alıcı çıkacak potansiyel müşterileri değerlendirme işlemi konusunda deneyiminiz var mı ?

PAZAR ANALİZİ

Gayrimenkulünüzün gerçek değerini tam ve doğru olarak saptamak için pazar analizi yapacak mısınız ?

FİYAT

Bu zorlu rekabet ortamında gayrimenkulünüz için en uygun satış fiyatına nasıl karar vereceksiniz ?

1111111111

ZAFER ZENGİN

Portföylerim

Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

1111111111

ZAFER ZENGİN

Vizyonum

Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgili ve müşterilerimize değer katan öncü bir kuruluş olmayı hedeflemek. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak. Deneyimli kadromuzla birlikte müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

PAZARLAMA PLANI

Mülkünüzün en hızlı şekilde satılabilmesi için 17 aşamadan oluşan agresif bir pazarlama planı uygulanmaktadır. Bu plan gücünü, doğru fiyatla satış stratejisinden, REMAX ‘in marka değeri ile alıcı potansiyelinden ve teknolojinin yoğun kullanımından almaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

RAPORLAMA PLANI

Mülkünüz için yaptığımız pazarlama faaliyetleri hakkında sizlere online raporlama sitesi hazırlıyoruz. Mülkünüzün; yer gösterimleri, alınan aramaları ve ilan sitelerindeki görüntülenme ile favori sayıları gibi istatistiklerinden, güncel olarak anında haberdar olabilirsiniz.

DOĞRU FİYAT STRATEJİSİ

Mülkünüzün değerlemesini yaptıktan sonra Pazardaki satılık olan, satılamayan ve satılmış olan gayrimenkullerin fiyatlarını analiz ederek en doğru satış fiyatını belirlemeniz konusunda size danışmanlık yapıyoruz.

MÜLKÜNÜZÜN SAHNELENMESİ

Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yapılması, ihtiyaç halinde dron ile veya 360 derece çekim yapılması suretiyle mülkün satışa veya kiralamaya hazır hale getirilmesi, ilan ve reklam kampanyaları düzenlenmek suretiyle gerek sosyal medya gerekse internet gayrimenkul satış portalları üzerinden ALICI POTANSİYELİNE ulaşılmasıdır.